Способи зменшення кількості сміття.

розміщено в: СОРТУВАННЯ | 0

✅Сортування сміття для подальшої переробки.
Різне сміття в одному пакунку ніякої цінності не має. Правильно розсортовані відходи можуть стати цінною сировиною. Здаючи щоразу відсортоване сміття, ви зменшуєте витрати сировини та енергії, зберігаєте природні ресурси.
✅Вторинне використання паперу.
Вторинне використання паперу – це велика витрата енергії, вирубування лісів. Тому кожен кілограм паперу, перероблений повторно, не лише економить енергію, а й рятує одне дерево. Скоротити витрати паперу можна, якщо здавати макулатуру, відмовлятись від рекламних листівок, повторно використовувати листи паперу на зворотній стороні.
✅Компостування харчових відходів.
20 % всіх відходів становлять харчові відходи. Його можна використати для удобрення ґрунту на присадибній ділянці, для кімнатних рослин або клумб.
✅Сумки для покупок.
Купуючи у магазинах продукти, накопичується дуже багато поліетиленових пакетів, які не розкладаються в природі і забруднюють навколишнє середовище. Для зменшення забруднення пакетами, можна використовувати замість пакетів багаторазові полотняні торбинки, які зберігають енергію, економлять сировину, зменшують кількість сміття на сміттєзвалищах.
✅Ремонт поламаних речей.
Для зменшення відходів, можна відремонтувати старі та поламані речі. Кожного разу при ремонті, ви зменшуєте потребу у промисловому виробництві такої самої речі, тобто заощаджуєте природні ресурси.
✅Нове життя старих речей.
Якщо ви не хочете чи не можете зберігати старий одяг, меблі, іграшки, журнали – подаруйте їх тим, кому вони потрібні. Одяг – в дитячий будинок, книги, журнали – в бібліотеку і т.д.