ПРО КОМПАНІЮ

Вітаємо Вас  на сторінках офіційного веб-сайту компанії

«ЕКО-ПРИКАРПАТТЯ»

«ЕКО-ПРИКАРПАТТЯ» – інноваційна компанія, яка надає комплексні послуги європейського рівня по збору, транспортуванню та захороненню твердих побутових відходів. На цьому ринку компанія працює з 2013 року. За цей період нашими клієнтами стали багато великих та малих підприємств області, сільські ради, ОТГ, підприємства в м. Івано-Франківську. З 2017 року надаємо послуги туристичному комплексу «Буковель» та іншим готелям Карпатського регіону. З травня 2021 року компанія розпочала свою роботу на території Калуської ОТГ.

 

Ми пропонуємо послуги по вивозу й роздільному збору твердих побутових відходів для багатоквартирних будинків, приватного, комерційного та бюджетного секторів, послуги по вивозу негабаритних відходів.

 

Наші клієнти завжди мають можливість використати такі зручності  роботи з «ЕКО-ПРИКАРПАТТЯ», як:

– забезпечення необхідною кількістю контейнерів євростандарту;

– зручний для клієнта графік вивозу;

– закріплення за клієнтом «персонального» менеджера, відповідального за належне виконання договору та вирішення проблемних питань;

– зважена ринкова вартість вивозу 1 куб.м.;

– обслуговування сучасними сміттєвозами, оснащених GPS- навігацією,  що  надає можливість  прослідкувати рух та зупинки  транспортного засобу;

 

Ми орієнтуємось на нові технологічні та управлінські рішення в галузі поводження з ТПВ. В стосунках з партнерами ми формуємо системну довготривалу перевагу в співпраці з нами.

 

Одним з головних критеріїв роботи підприємства є якість надання послуг та забезпечення усіх заходів щодо запобіганню забруднення навколишнього середовища та захисту довкілля під час надання послуг. Важлива роль також приділяється організації системи управління. У 2020 році підприємство успішно пройшло сертифікацію та отримало сертифікат відповідності ISO 9001:2015 системи менеджменту якості у сфері поводження з ТПВ.