Життя сміттєвих баків

розміщено в: НОВИНИ | 0

У відповідь на стурбованість деяких мешканців м. Калуш стосовно сміттєвих баків на майданчиках та їх кількості, хочемо проінформувати вас щодо деяких аспектів у щоденній, часто невидимій, роботі нашого підприємтсва. Процес вивезення ТПВ не є простим. Ми постійно моніторимо ситуацію та корегуємо нашу роботу. На деяких майданчиках не вистачає баків, а на деяких баки є напівпорожніми. У таких випадках відбувається планове переміщення баків. Сміттєві баки також мають свій термін життя. Деякі баки тимчасово виходять з обігу, так як потребують планового або непердбачуваного ремонту або просто потребують заміни. На деяких ломаються коліщатка або інші деталі, які не дозволяють автоматичному погрузчику підняти та випорожнити бак у сміттєвоз. Такі баки постійно виявляють і за першої можливості звозять на базу для ремонту. Далі вони повертаються на своє місце. Деякі баки ремонтують просто на майданчику .
Якщо ви бачите сміттєвий бак, який лежить на землі, то причиною швидше за все є те, що його тимчасово перевернули наші працівники (щоб у нього не викидали сміття) для подальшої роботи технічно-ремонтної бригади (зломалось коліщатко, заклинило кришку….)
Впевнені, що користуючись нашими послугами, ви помітили позитивні зміни санітарного стану сміттєвих майданчиків. Дякуємо небайдужим мешканцям за їх запитання, також просимо не паркуватись біля майданчиків і не викидати великогабаритні речі та ремонтні відходи у баки.
Лише разом ми завжди матимемо чисте, охайне місто!

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах. На фейсбук сторінці ЕкоПрикарпаття завжди актуальна інформація щодо графіку вивезення сміття та інших важливих новин щодо роботи підприємства.
Facebook: Еко-Прикарпаття https://www.facebook.com/profile.php?id=100067589486716
Telegram: Еко-Прикарпаття Калуш: https://t.me/EcoKalush