Відповідь на відкрите звернення до мешканців міста

розміщено в: НОВИНИ | 0

29.06.2021року у деяких фейсбук-групах, пов’язаних з Olha Sikora  з’явився допис щодо стосується ЕкоПрикарпаття. Дякуємо за таку надмірну увагу до нашого підприємства. Не хочемо бути втягнуті у політичні перепалки п. Ольги, але хочемо доповнити допис  інформацією, що забули вказати автори, та яка може бути корисною мешканцям Калуша.
Ми нікого не спонукаємо і не заставляємо підписувати договора. Такий обов’язок, згідно закону, покладено на споживачів комунальної послуги. Виконавець послуг зобов’язаний створити умови для підписання договору на основі типового у відповідності до законодавства. Тому, для зручності мешканців, «ЕКО-ПРИКАРПАТТЯ» і було відкрито офіс для прийому громадян у центрі міста поруч з базаром.
Левова частка звернень в офіс підприємства – це питання некоректно вказаної кількості зареєстрованих осіб за певною адресою. Тому, хочемо ще раз повідомити, що окрім особистого прийому в офісі по вулиці Підвальній є інші способи повідомити про це, щоб не вистоювати в черзі:
• Написати нам на прямий номер viber 067 34 43 177. На цей номер приймаємо також документи та довідки, заяви;
• Зателефонувати на гарячу лінію 067 34 43 177. Спеціалісти абонентського відділу детально проконсультують щодо будь якого питання;
• Написати нам через форму зворотнього зв’язку, яка є на сайті Еко-Прикарпаття www.kalush-eco.com у вкладці Контакти;
• Надіслати лист на електронну пошту abon.ekokalush@gmail.com. До листа можна прикріпити фото документів, довідок, заяв. Адреса e-mail є на сайті у вкладці Контакти.

Важлива інформація щодо роботи підприємства та актуальні новини, роз’яснення щодо найпоширеніших та гострих запитань мешканців, також висвітлюються у соціальних мережах. Приєднуйтесь до нас:
Еко-Прикарпаття https://www.facebook.com/profile.php?id=100067589486716
Еко-Прикарпаття Калуш: https://t.me/EcoKalush