Розпочато процес укладання угод

розміщено в: НОВИНИ | 0

Шановні  мешканці Калуської ОТГ!

Повідомляємо Вас, що ТОВ «ЕКО-ПРИКАРПАТТЯ», яке є виконавцем послуг з вивезення та захоронення побутових відходів на території  Калуської ОТГ з 01.06.2021 року, розпочинає процес укладення договорів з мешканцями сіл ОТГ.

З 3 червня 2021 року мешканці Калуської ОТГ отримують рахунки за послуги з вивезення ТПВ т а інформацію щодо заключення угоди. З 8 червня у населених пунктах ОТГ у затверджені дні, про що Вас буде заздалегідь повідомлено, буде проводитись прийом споживачів спеціалістами нашого підприємства. Там ви зможете: скорегувати виставлений за травень рахунок на послуги, подати заяву про перерахунок заборгованості, оплатити послуги без комісії, заключити угоду у письмовому вигляді, отримати відповіді на Ваші запитання.

Для укладання договору  необхідно надати :

  • Скан- або ксерокопію паспорта та ідентифікаційного коду власника квартири  чи  будинку, орендаря чи іншого законного користувача;
  • Скан- або ксерокопію будинкової книги  або оригінал довідки про склад сім`ї від ЦНАП чи управителя будинком та документів на право власності чи користування;
  • Контактний номер телефону або електронну адресу власника

Інформація щодо дати прийому громадян буде висвітлюватись у соціальних мережах та надрукована на рахунках, що Ви отримаєте.

Ви також можете отримати відповідь на запитання щодо роботи нашого підприємства, за номером Колл-центру 067-3443-177.

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах.  Завжди актуальна інформація щодо графіку вивезення сміття та інших важливих новин щодо роботи підприємства.

Facebook:  Еко-Прикарпаття   https://www.facebook.com/profile.php?id=100067589486716

Telegram:  https://t.me/EcoKalush